Kartal'ın Değerlisi Kartallife Atalar

  • 30.03.2019
  • 2464
Kartal'ın Değerlisi Kartallife Atalar

 

Kartal’ın değerlisi Kartallife Atalar

Konut sektörünün hızını yavaşlattığı bu dönemde kalite ve standartlarından taviz vermeyen, taahhütlerini zamanında yerine getiren firma ve projeler ön plana çıkıyor. İşte bu projelerden biri Kartallife Atalar.

Kartallife Atalar, Anadolu yakasının kabuk değiştiren ilçelerinden Kartal’da inşaa edilerek 2018 Mart ayında sakinlerine teslim edildi. STCA inşaat tarafından yapılarak, taahhüt edilen tarihten 8 ay önce bitirilen proje yine kısa sürede iskanını da alarak yüzde 80 doluluk oranına ulaştı.

1+0, 1+1 daire tiplerinin bulunmadığı, yüzde 75’ini 3+1 dairelerin oluşturduğu Kartallife Atalar, aile konseptinin bölgedeki en iddialı projesi olarak ta göz dolduruyor.

Kartal’ın en nezih semtleri olarak bilinen Atalar ve Petrol iş mahallerini birleştiren ve yine Kartal’ın en bilindik caddelerinde biri olan Beyazköşk Caddesi üzerinde bulunan Kartallife, sahile 1 Km, E5’e 2 Km, Minibüs yolu ve paralelindeki Marmaray’a 500 metre mesafede yer alıyor. Alternatifi bol ulaşım imkanlarına sahip bu bölge okullar konusunda da oldukça şanslı. İstek Vakfı Uluğbey Okulları, Kartal Doğa Koleji, Özel Kıraç Okulları, Süleyman Demirel Anadolu Lisesi bunlardan sadece birkaçı olarak sayılabilir.

Tamamı 23 kattan oluşan proje, eşsiz bir deniz ve adalar manzarası sunuyor.

Tek blokta 104 daireden oluşan Kartallife Atalar, güvenlik, otopark, havuz, sauna, çocuk parkı ve basketbol sahası, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılarıyla da sakinlerine huzurlu ve keyifli vakit geçirebilmenin imkanlarını sunuyor.

 

www.kartallife.com.tr

 

 

[email protected]