Konrat İnşaat


  • Icon
    Kuruluş Yılı
    1990
  • Icon
    Adres
    Fehmi Tokay Caddesi, Finans Çıkmazı Sokak,No:139/1 Örnek Mahallesi/Ataşehir/İstanbul

Açıklama

Konrat İnşaat

Şirketimiz 1990 yılında kurulmuş olup inşaat sektöründe yurtdışında ve yurtiçinde birçok projeye imza atmıştır. Konrat İnşaat Müşterilerinin kalite beklentilerini karşılamaya ve arttırmaya devam etmektedir.

Konrat İnşaat, en yüksek kalitede, özel yaşam alanları inşaa etmek amacıyla kuruldu. Bizim felsefemiz, seçkin mimarisi, yapısal sağlamlılığı, ultra konforu ile iç içe özel projeler üretmektir. Bizim için, her proje, kendine has özellikleriyle var olur, hiçbir zaman çoğaltılamaz.

Konrat İnşaat deneyimi sayesinde, tasarımı ve konforu ön planda tutan, aynı zamanda özel ödeme koşullarını barındıran bir süreci rahatlıkla kontrol eder.

Yurt çapında referansları arasında büyük şirketlerin olması şirketin genişleyen vizyonu çerçevesinde, müşterilerine güven ve cesaret vermektedir.

Zaman planlaması konusunda şirket, iyi bir itibara sahiptir ve kendi sektöründe en iyiler arasındadır. Web sitemizde tamamlamış olduğumuz ve halen devam eden işlerimizle ilgili tüm detaylı bilgiler resimleri ile mevcuttur.

Projeler


Uyum Palas - Göztepe

İstanbul - Kadıköy

18 Daire 3+1