AC Yapı


  • Icon
    Kuruluş Yılı
    1983
  • Icon
    Adres
    Ümraniye - İstanbul

Açıklama

Değişen Dünyaya Gelişen Yapılar....

1983 yılında demir-çelik sektöründeki faaliyetleriyle ticari hayatına başlayan Coşkun Grubu, bugün inşaat, makine ve otomotiv sektörlerindeki imalatının yanı sıra, demir-çelik üretiminin iç ve dış ticareti ile haddehane işletmeciliği faaliyetlerini de yürüterek, sektörün öncü kurumları arasında yer almıştır.

Grubun inşaat sektöründe faaliyet gösteren firması AC Yapı, ilk projesine 2007 yılında İstanbul/Sancaktepe’de KENT LIFE yapı kompleksiyle başlamıştır. Toplam 110.000 metrekarelik kapalı inşaat alanıyla, 16 blokta 704 dairenin yer aldığı KENT LIFE, “yatay mimari”nin İstanbul’daki en başarılı örnekleri arasında yer almaktadır. Bununla birlikte KENT LIFE, sosyal donatılarından, peyzaj düzenlemelerine kadar ulusal ve uluslararası pek çok kurumun örnek gösterdiği proje olmuştur.

2012 yılında Sancaktepe bölgesinde ikinci projesine başlayan AC Yapı, 47.000 metrekare kapalı alanıyla, 7 blokta 332 daireden oluşan DORE LIFE projesini hayata geçirmiştir. DORE LIFE; modern kent yaşamının ihtiyaçlarını “insan ve çevre odaklı” bir perspektifte ele alarak İstanbul’daki konut projeleri arasında farklı bir önem kazanmıştır.

Nitelikli yaşam alanlarına Kartal’da 2 blok 731 daireyle “MOMENT İSTANBUL” u da ekleyen AC YAPI, estetik ve fonksiyonelliğin uyumunu en iyi dengeyle yansıtmaya devam ediyor. Proje Mart 2017’de teslim edilecek.

Modern ve çevreci yapılar inşa etmeyi kendisine ilke edinen AC Yapı, sürekli AR-GE faaliyetleriyle, profesyonel yönetim ve üretim kadrosuyla ve her projesinde geliştirdiği mimari çözümlerle yeni başarılara imza atmaya devam etmektedir…

Projeler


AC Moment - Kartal

İstanbul - Kartal

731 Daire 1+1, 2+1, 3+1, 4+1

Erkök Apartmanı - Göztepe

İstanbul - Kadıköy

36 Daire 1+1, 2+1, 3+1 Dubleks

Zeynep Hanım Apartmanı - Göztepe

İstanbul - Kadıköy

22 Daire 3+1, 4+1 Dubleks