MAKROPOLİ İNŞAAT


  • Icon
    Kuruluş Yılı
    1984
  • Icon
    Adres
    Esentepe Mh. Büyükdere Cd. Ercan Han No:121 B Blok K:8 Şişli / İSTANBUL

Açıklama

1984 yılında toprağa dikilen fidan, bugün dev bir çınara dönüştü. Makropoli İnşaat 30 yılı aşkın süredir ülkemiz için çalışıyor, katma değer üretiyor. Disiplin ve azimle, grafiği sürekli yükseliyor.

Makropoli İnşaat’ın başarı hikayesinin temelinde yatan felsefe, inşaatı dört duvar olarak görmeyip, mekan ve insan arasındaki ilişkiye odaklanmasıdır. İnsanlara fayda sağlaması için üretilen yapılar, amaçlarını yansıtmaya uygun biçimde planlanmalı, tasarlanmalı ve uygulanmalıdır.

Söz gelimi, yol asla sadece yol değildir. İnsana hizmet eder. Üzerinde can taşınan bir nevi araçtır. Şehirler arasında değil, insanlar arasındaki bağdır. Kuruluş gününden itibaren bu anlayışı özümseyen Makropoli İnşaat, yapı sektörüne getirdiği yeni soluk ve farklı bakış açısıyla, bugüne değin onlarca faydalı eseri insanların hizmetine sundu.

Her biri sektöründe lider konuma sahip müşterileri için arıtma tesisinden köprüye, soğuk hava deposundan su kanalına, üst yapı ve endüstriyel inşaat konularında Makropoli markası güvenle eş anlamlı hale geldi.

Tecrübe ve birikimini modern çağın teknolojisine entegre eden Makropoli İnşaat, artık sadece kendi ülkesi için değil, dünya için de üretiyor. Türkiye’den binlerce kilometre uzakta ihtişamla yükselen eserler, sadece Makropoli’nin değil, ülkemizin de gururudur. Bu gururda pay sahibi olan ve paylaşan herkese binlerce teşekkürler.

Projeler


Flamingo Blu

İstanbul - Büyükçekmece

59 Daire 2+1, 3+1, Dubleks